DODELA DIPLOMA NA AKADEMIJI ZA ESTETIKU I KOZMETOLOGIJU PURITY

Kao vodeća ustanova u oblasti estetike i kozmetologije u ovom delu Evrope, Akademija Purity, koja je inace predstavnik izraelskog Fakulteta za medicinsku kozmetiku i prestižnog američkog York univerziteta, je veceras dodelila preko stotinu diploma svojim studentima i polaznicima akademskih kurseva, koji su svojim trudom i znanjem već zapaženi u stručnoj javnosti, a kada je reč o negi lepote.

Ponosni smo na sve naše studente i polaznike. Pored domaćih eminentnih profesora diplome je uručila i dekan izraelskog Fakulteta Prof. Rivka ben Simhon, u svetu poznata po patentiranju prve nanotehnoloske profesionalne kozmetike Purity koja se koristi na Akademiji već tri godine.
Nakon svečanosti, upriličen je i prigodan koktel za sve goste i prijatelje Akademije.