IZRAELSKI I AMERICKI STRUCNJACI U POSETI AKADEMIJI ZA ESTETIKU I KOZMETOLOGIJU

Danas, 16. 04. 2013. naša ustanova imala je cast da ugosti pet profesorki sa Fakulteta za estetiku i kozmetologiju iz Tel Aviva kao i sa americkog Fakulteta za estetiku i kozmtologiju iz Kalifornije. Studenti i zaposleni imali su priliku da ucestvuju na predavanju i prakticnoj prezentaciji rada sa specijalnom kozmetikom PURITY koja se delom proizvodi u americkim NASA laboratorijama i delimicno i izraelskim fabrikama. Ocenjeno je da je ova kozmetika do danas nesto najsavremenije sto je ljudska ruka mogla napraviti kao i da ce rad sa ovom linijom biti privilegija najboljih svetskih strucnjaka u kozmetici a i da ce olakpati njihov rad za preko 50 %. Naknadno cemo otkrivati neke od tajni PURITY preparata.