Akademija Purity je generalna makeup i hairdressing podrška Fakultetu dramskih umetnosti, Univerziteta umetnosti u Beogradu.

Trenutno se radi na snimanju filma “Ružica”. Glavne uloge tumače Milos Durović, Bora Nenić i Sanja Kostić, po scenariju Tamare Kostić.

Svoj doprinos u celokupnom makeup-u koji uključuje, najčešće scensko-filmski makeup, ali i masku i specijalne efekte, Akademija Purity daje ne samo Fakultetu dramskih umetnosti već i drugim kvalitetnim producentskim kućama, sve u cilju pomaganja razvoja filmske industrije u Srbiji i ovom delu Evrope. Jedna od najznačajnijih potvrda kvaliteta našeg rada je rangiranje Akademije Purity medju najbolje makeup škole sveta od strane američkog stručnog časopisa Makeup Artist Magasine.

Na fotografijama možete pogledati neke scene sa snimanja filma “Ružica”